Karper uitgezet voor SKP Oude Rijn

terug naar overzicht

Dinsdag, 23 november 2021

Afgelopen zaterdag is voor de 5e keer spiegelkarper uitgezet voor SpiegelKarperProject Oude Rijn.

Voorgaande jaren is er gekozen voor Edko Specialcarp en van de Put. Ditmaal was leverancier Corten aan de beurt. Er zijn speciaal geselecteerde Tsjechische spiegelkarpers geleverd voor het Oude Rijnsysteem, welke loopt van Harmelen tot Bodegraven.

Tevens hebben wij de wijkwateren voorzien van kleine onderhoudsuitzettingen met dezelfde spiegelkarpers gemengd met edelschubkarpers.

Alle karpers zijn gefotografeerd en gewogen met als doel dat we met terugmeldingen toch wel wat info kunnen verzamelen over het wel en wee van de vissen.
 Heb je een karper gevangen, dan zouden wij het heel prettig vinden als gevangen spiegelkarpers worden gemeld. Er is geen betere onderbouwing van uitzetplannen mogelijk dan via matches van karpers die hun gehele leven gevolgd worden. Hoe meer meldingen, des te beter wij  in staat zijn de uitzettingen aan te passen aan de omstandigheden en de wensen van karpervissers.
Vangstfoto┬┤s graag mailen naar webmaster@hsvderijnstreek.nl

Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies