Oproep vrijwilligers nationale hengel dag 30 mei 2020

terug naar overzicht

Zaterdag, 7 maart 2020

Als hengelsportvereniging willen wij ons dit jaar wederom graag presenteren aan het grote publiek. Nationale hengel dag 2020 lijkt ons weer een uitgelezen mogelijkheid hier voor.

De afgelopen 2 jaar hebben we goed bezochte dagen gehad. Dat zal dit jaar weer moeten lukken. Denk hierbij aan een dag met verschillende activiteiten die vis gerelateerd zijn zoals vissen vanuit de boot, vanaf de kant en daar ook duidelijk de verschillende disciplines in laten voorkomen. Kraampjes/stands met informatie van verschillende producenten en/of belangen organisaties. Dit alles heel laagdrempelig en toegankelijk voor iedereen die daar ook maar interesse voor heeft. 
 
Wat we zoeken zijn dus leden die daar graag hun handen voor uit de mouwen steken en zo met elkaar aan een mooie dag kunnen werken. Het mooie is dat iedereen zo zijn eigen kwaliteiten en sociale netwerken heeft waardoor met enige creativiteit en inspanning we alle inwoners van Woerden kunnen laten zien wat onze hobby ons zoveel plezier en waarde geeft. 


 
Voor 2020 gaan we net als vorig jaar voor de locatie aan het Stormeer in de wijk Waterrijk. Een leuke toegankelijke plek die vorig jaar ook goed bevallen is. Op dit moment zijn we bijv. nog op zoek naar meerdere redding/zwemvesten voor kinderen die meevaren op de Cattenbroekerplas. 

Of je nu jong of oud bent als je denkt dat jij daar iets aan kunt toevoegen meld je dan bij een van de bestuursleden. Je zit echt niet vast aan een verplichting en alle input word gewaardeerd. Een vereniging bestaat bij de energie en plezier die ze van de leden krijgt. Laten we dit dan vooral zien aan de buitenwacht die soms toch al niet begrijpt wat wij aan dat water te zoeken hebben. 

We zien je aanmelding graag tegemoet. 

U kunt contact opnemen via 
 
website: www.hsvderijnstreek.nl
mail: secretaris@hsvderijnstreek.nl
telefoon 06- 114 805 29 Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies