Algemene Ledenvergadering + lezing Arnout Terlouw

terug naar overzicht

Vrijdag, 6 maart 2020

Het bestuur van de Hengelsportvereniging “De Rijnstreek” Woerden nodigt u uit voor het bijwonen van de besloten Algemene Ledenvergadering met daaropvolgend een openbaar gedeelte die gehouden zal worden op: Donderdag 9 april 2020

in het gebouw van Avicultura
Singel 43, te Woerden

Aanvang: 19.30 uur – zaal geopend vanaf 19.00 uur. 

AGENDA:

1.Opening door de voorzitter.
2.Ingekomen stukken en mededelingen.
3.Vaststelling agenda.
4.Notulen Algemene Ledenvergadering 1 november 2019.
5.Verslag secretariaat over 2019.
6.Verslag wedstrijdcommissie over 2019.
7.Verslag Vistandbeheercommissie over 2019.
8.Bestuursverkiezing:
Door onze samenwerking met HSV Zegveld stelt het bestuur voor de heer Gerard Plijter te benoemen als bestuurslid.
Gerard houdt de Zegveldse vereniging al jaren draaiende. Inmiddels samen met een aantal Woerdens bestuursleden die aldaar dezelfde functies vervullen. Dit maakt de samenwerking soepeler.
9.Financien.
a.jaarrekening 2019.
b.Verslag financiële commissie over 2019.
c.Vaststellen jaarrekening en decharge bestuur en penningmeester.
10.Rondvraag.
11.Sluiting huishoudelijk deel.

PAUZE

•Opening openbaar gedeelte
•Lezing door Arnout Terlouw.
•Sluiting ca. 22.30 uur

In de pauze is er onder het genot van een hapje en een drankje tijd om zich voor te bereiden op de lezing van Arnout.

Met vriendelijke groet,
Secretaris HSV De Rijnstreek 

Alles willen… het dilemma van een allrounder en specimen hunter

Gericht op grote zeelt, specimen brasem, graskarper, harder en meer

Voor een allround visser en specimen hunter als Arnout Terlouw is het constant keuzes maken: op welke vissoort, wanneer, waar en hoe? Dat geldt al helemaal voor de aankomende maanden april, mei en juni, maar zeker ook in het najaar. Arnout Terlouw neemt je mee naar zijn visserij in het voorjaar en de zomer die meestal in het teken staan van de gerichte visserij op grote zeelt en 5 kg+ brasems en de struinende, drijvende visserij op graskarpers. Tussendoor wordt er soms ook nog harder, barbeel en roofbei gevist. Kortom te veel willen en te weinig tijd!Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies