Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

De jaarlijkse roofviscompetitie gaat weer van start

terug naar overzicht

Dinsdag, 6 november 2018

Op zaterdag 10 november gaat de jaarlijkse roofviscompetitie van HSV de Rijnstreek weer van start.

De competitie bestaat in totaal uit 3 wedstrijden in en rond Woerden waarbij het totaal aantal centimers van de gevangen roofvis(sen) zal bepalen wie zich dit jaar de roofvis-kampioen van Woerden mag noemen.

De eerste wedstrijd zal aanstaande zaterdag 10 november gevist worden van 9:00 tot 12:00 in de Oude Rijn en het parcours loopt vanaf parkeerplaats De Krom tot het bord “Nieuwerbrug”. De overige twee wedstrijden staan gepland op 17 november (Meander van meanderbrug tot Limes brug) en 24 november (Leidsche Rijn geestdorp / groepenbrug tot de Putkop). 



Inschrijven (enkel voor leden HSV de Rijnstreek) kan ter plaatse aan de waterkant bij de wedstrijdleiding en kost € 4,- voor de gehele competitie.

Klik hier voor de overige wedstrijden, locaties en het wedstrijdreglement.