Woerden op VisTV komende zondag op RTL 7 !

terug naar overzicht

Donderdag, 15 februari 2018

Zondag in VIS TV zijn Ed en Marco in hartje Woerden om aan de oppervlakte op karper te vissen. Een zomerse en zenuwslopende visdag. En geloof het of niet ook hier zwemt een Koi rond ... Kijken dus zondag om 09:30 uur op RTL7.

Op 14 juni 2017 zijn er VisTV 2018 opnames geweest in Woerden. Marco Kraal en Ed Stoop visten diverse wateren van HengelSportVereniging de Rijnstreek af onder begeleiding van bestuurslid Willem-Jan van Tuijl.

Aanstaande zondag 18 februari wordt dit uitgezonden op RTL7 om circa 9.30 uur.

Er wordt bij VisTV aandacht besteed aan vismethodes en -technieken, voorlichting en educatie. Verder worden er veel tips gegeven.

Presentatoren Ed Stoop en Marco Kraal beleven spannende en hilarische visavonturen aan de waterkant. De ene week wordt er midden in de stad gevist en de andere week midden in de natuur. Op aanstekelijke wijze wordt uitgelegd welke vis ze op het oog hebben en op welke manier de klus het best geklaard kan worden.