Uitslag kampioenschap van Woerden

terug naar overzicht

Maandag, 21 augustus 2017

Afgelopen zaterdag is door de leden van HSV de Rijnstreek weer het jaarlijkse Kampioenschap van Woerden gevist, waarbij de oude rijn tussen Woerden en Nieuwerbrug het strijdtoneel was.Maar liefst 20 deelnemers vochten om de eer, maar uiteindelijk was het Piet de Groot die er met de winst vandoor ging. Helaas moet gezegd worden dat ook de oude rijn de laatste tijd wordt geteisterd door een overmatig woekerend oerwoud aan waterplanten. Niet de mooie en nuttige plompen maar drijvende bossen met, naar het lijkt, blaasjeskruid hetgeen het vissen zeer bemoeilijkte. Hierdoor was het voor velen nodig eerst voor tuinman te spelen en een stukje water van dit onkruid te ontdoen alvorens te kunnen vissen. Hallo waterschap?! Gelukkig liet de vis zich daardoor niet wegjagen en werden enkele mooie resultaten geboekt.
Zoals gezegd won Piet de Groot met 20 kilo, gevolgd door Steven Harteveld met 13 kilo en Carla vd Stoel met ruim 10 kilo, waarmee zij zich als dame niet alleen keurig tussen de mannen staande wist te houden maar tevens haar eveneens deelnemende echtgenoot Jaap ruimschoots versloeg. 


Na de wedstrijd is de traditionele bbq gehouden in het clubhuis van avicultura waar het nog (te) lang gezellig bleef 🎣😀
De prijsuitreiking zal plaatsvinden tijdens het jaarlijkse prijzenfestival in december.